החברה הכלכלית חדרה - פרויקטים - פיתוח עסקי

				פיתוח עסקי 
				פיתוח עסקי

פיתוח עסקי

מתח

מתח"ם- מרכז תחבורתי ראשי של העיר חדרה

כולל מסוף אוטובוסים ומסוף רכבת הכולל הכפלת המסילות בתחנה זו, במטרה לאפשר שימוש אינטנסיבי בתחבורה ציבורית בפארק העסקים הסמוך "אנרגי' פארק".

התייעלות אנרגטית בתאורת רחוב

התייעלות אנרגטית בתאורת רחוב

פרויקט בהיקף 25 מליון ₪ החלפת לפחות 10,000 פנסי רחוב לפנסים לפנסים חוסכי אנרגיה בטכנולוגית לד, הצפי לחיסכון מסך צריכת החשמל יעמוד על לפחות 55%, בשלב השני של הפרויקט יותקנו על גבי העמודים מצלמות וחיישנים שונים שיאפשרו להתקדם אל עבר הפיכתה של חדרה לעיר חכמה.

חניון רכב כבד

חניון רכב כבד

הקמת 3 חניונים עירוניים המיועדים לכלי רכב כבד ואוטובוסים במטרה למנוע את כניסתם אל העיר והפחתת מפגעי רעש וזיהום אויר, החניונים יהיו בעלי מפרט עשיר ומתקדם הכולל עמדות טעינה לכלי רכב כבדים ואטובוסים בעלי מנוע חשמלי.

Waste to energy-גזיפיקציה

Waste to energy-גזיפיקציה

פרויקט הפקת אנרגיה מפסולת על ידי תהליך הנדסי עתיר אנרגיה, מדובר במתקן הפקת אנרגיה בטכנולוגיה נקיה וירוקה כמעט ללא פליטות מזהמים, כמו כן בתהליך זה נמנעת הטמנת הפסולת העירונית בקרקע ובכך נמע זיהום מי התהום והקרקע ומניעת מפגעי ריח וזיהום.

חניונים אוטונומים - אוטומטיים

חניונים אוטונומים - אוטומטיים

הקמת חניונים אוטומטיים-רובוטיים ללא מגע יד אדם באיזורי עומס ומצוקת חניה בעיר מאפשר אחסנה והחזרה של כמות רכבים גדולה פי 3 מאשר בחניון רגיל, החניון ידידותי לסביבה על ידי צריכת חשמל נמוכה, והפחתה של היקף השטח הדרוש לחניון רגיל עחל ידי ניצול השטח של החניון לגובה ולעומק.

פרויקט פאנלים סולריים במוסדות ציבור

פרויקט פאנלים סולריים במוסדות ציבור

התקנת פאנלים סולאריים בטכנולוגיה פוטו וולטאית PV להפקת אנרגיה מהשמש אשר יוצבו על גגות מבני ציבור וקירוי של מגרשי ספורט וחניה הכוללים פאנלים סולאריים להצללה והפקת אנרגיה ירוקה.

השבחת אזור התעשייה  ישן

השבחת אזור התעשייה ישן

החברה מקדמת תוכנית להגדלת זכויות הבניה במתחם והוספת שימושים ויעודים נוספים, במטרה להפוך את המתחם לבעל עירוב שימושים וניצול גבוה של השטח והבאת יזמים וחברות חדשות.

פיתוח אזורי תעסוקה

פיתוח אזורי תעסוקה

פיתוח אזורי התעסוקה החדשים של העיר חדרה.

חד/1300

חד/1300 "אנרג'י פארק"

פארק העסקים העתידי והמרכזי של העיר כולל שטחי מסחר ותעסוקה, משרדים, תעשייה עתירת ידע ומרלוגים קטנים ודיור מיוחד תוך שימת דגש על עירוב שימושים מפותח.

התייעלות אנרגטית במוסדות חינוך

התייעלות אנרגטית במוסדות חינוך

פרויקט החלפת תאורה ישנה ומערכות מיזוג אויר ישנות ולא חסכוניות בתאורת לד חסכונית ומערכות מזוג אויר חדשות ומתקדמות.