החברה הכלכלית חדרה - ראשי - דבר ההנהלה

				דבר ההנהלה 
				דבר ההנהלה

דבר ההנהלה

דבר היו"ר דבר היו

גולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של החברה הכלכלית לחדרה.

כאן פועם הלב העסקי והמתפתח של העיר חדרה. צוות קטן ומסור של אנשי מקצוע מוביל מהלכים רחבים לקידום העיר, עומד מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים שיזמה הנהלת העיר בראשותי ואמון על יישומו של החזון לעתידה הכלכלי של חדרה.

הפוטנציאל של חדרה טרם מומש. כאן תקום ותפעל קהילה עסקית עם דגש על תחומי האנרגיה והטכנולוגיה, אשר תספק מחד מקומות עבודה רבים ומאידך - קהל חדש וצעיר שיעבור להתגורר בחדרה.

פארק עסקים גדול ופעיל משנה ללא היכר את פניה של עיר ולא חסרות לכך דוגמאות שכולנו מכירים. אני רואה לנגד עיני מרכז שבו תעשייה, חברות הייטק, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מרכז תחבורה מסיבי ואזור בילויים וקולינריה. פארק עסקים ראוי לשמו.

חדרה תגדל לעיר בת למעלה מ-100 אלף תושבים, נגישה לשלושת צירי התנועה המרכזיים במדינה, אטרקטיבית למגורים ולמסחר, וגדושה באתרי תיירות, פנאי ונופש. רצועת החוף ומערב העיר מהווים פוטנציאל ראשון במעלה להתפתחות אורבנית ייחודית שתציב את חדרה לא רק על מפת הביקושים אלא גם על מפת הבילויים של ישראל.

כשהתחלנו לעבוד על הפקת פסטיבל בום בוקס הראשון, גם הוא פרי עמלה של החברה הכלכלית לחדרה, איש לא שיער ש-12 אלף צעירים מכל רחבי הארץ ינהרו בהמוניהם כדי לשיר ולרקוד לילה שלם עם האמנים המובילים בישראל. תושבי חדרה שראו במו עיניהם אלפי צעירים חוצים את מחלף גבעת אולגה בדרכם לפארק נחל חדרה - הבינו שבלילה ההוא הפארק היפה שלנו זכה לראשונה למודעות בקנה מידה ארצי. אם חדרה היא עיר עם אנרגיה, אז החברה הכלכלית היא האנרגיה שמניעה אותנו קדימה.

אתם מוזמנים להתרשם מקרוב מהעשייה המגוונת,

גלישה נעימה, צביקה גנדלמן

דבר המנכ"ל דבר המנכ

החברה הכלכלית חדרה היא זרוע ביצועית חשובה של עיריית חדרה בכל הנוגע למרחב העסקי ולקידום תהליכים עסקיים ופרויקטים מורכבים של בינוי ותשתיות.

החברה הכלכלית מביאה איתה לא רק 20 שנות ניסיון, אלא גם שילוב בין חשיבה עסקית לאחיזה מוניציפאלית. אנחנו גוף עירוני שפועל מטעם העירייה ובשיתוף פעולה מלא עמה על מנת לייעל, להיטיב ולטפח תהליכי עומק עסקיים, יזמויות ושיתופי פעולה, הכל על מנת ליצור סביבה כלכלית פורחת, לקדם תעסוקה ולאפשר למגוון רחב של בעלי עסקים ויזמים לפעול בחדרה.

לצד הזירה העסקית, החברה הכלכלית מובילה כאמור פרויקטים בהיקפים גדולים, בינוי, תשתיות, כבישים, כנסים, אירועים מיוחדים וגולת הכותרת – הקמה וניהול של אנרבקוס היכל התרבות והספורט של חדרה, ההיכל הגדול בתולדות בעיר שישמש למופעי תרבות, כנסים, אירועים מיוחדים, משחקי כדורסל, כדורעף וכדוריד ואטרקציות מיוחדות. שלמה ארצי כבר היה, אבל מחכות עוד הרבה הפתעות בדרך.

החברה הכלכלית היא גם הבית של ההתחדשות העירונית בחדרה, יוזמת ומקדמת תהליכי פינוי-בינוי, שיפור דיור וחידוש מרכז העסקים העירוני. בואו לעשות עסקים בחדרה ובדרך – תעצרו לביקור באתר החברה הכלכלית. כל המידע שאתם צריכים מחכה לכם בקליק.

 

שי ארנט-כהן