אודות

אודות כותרת
גלילה למטה
החברה הכלכלית לחדרה בע"מ הוקמה בשנת 1992 ע"י עיריית חדרה, נמצאת בבעלותה המלאה ומשמשת כזרוע הביצועית והיזמית שלה.
מטרת החברה: יצירת תנופה לפיתוח פרויקטים עירוניים וייזום פרויקטים חדשניים ומניבים תוך שימת דגש על ביצוע מעולה, עמידה בתקציב, קיצור לוחות זמנים עד גמר ביצוע, קשב והתייחסות לדרישות החברתיות והכלכליות של העיר.
דבר היו"ר

דבר היו"ר

גולשים יקרים,
ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של החברה הכלכלית לחדרה.

כאן פועם הלב העסקי והמתפתח של העיר חדרה. צוות קטן ומסור של אנשי מקצוע מוביל מהלכים רחבים לקידום העיר, עומד מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים שיזמה הנהלת העיר בראשותי ואמון על יישומו של החזון לעתידה הכלכלי של חדרה.

הפוטנציאל של חדרה טרם מומש. כאן תקום ותפעל קהילה עסקית עם דגש על תחומי האנרגיה והטכנולוגיה,
אשר תספק מחד מקומות עבודה רבים ומאידך - קהל חדש וצעיר שיעבור להתגורר בחדרה.

פארק עסקים גדול ופעיל משנה ללא היכר את פניה של עיר ולא חסרות לכך דוגמאות שכולנו מכירים. אני רואה לנגד עיני מרכז שבו תעשייה, חברות הייטק, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, מרכז תחבורה מסיבי ואזור בילויים וקולינריה. פארק עסקים ראוי לשמו.

חדרה תגדל לעיר בת למעלה מ 100- אלף תושבים, נגישה לשלושת צירי התנועה המרכזיים במדינה, אטרקטיבית למגורים ולמסחר, וגדושה באתרי תיירות, פנאי ונופש. רצועת החוף ומערב העיר מהווים פוטנציאל ראשון במעלה להתפתחות אורבנית ייחודית שתציב את חדרה לא רק על מפת הביקושים אלא גם על מפת הבילויים של ישראל.

כשהתחלנו לעבוד על הפקת פסטיבל בום בוקס הראשון, גם הוא פרי עמלה של החברה הכלכלית לחדרה, איש לא שיער ש 12- אלף צעירים מכל רחבי הארץ ינהרו בהמוניהם כדי לשיר ולרקוד לילה שלם עם האמנים המובילים בישראל. תושבי חדרה שראו במו עיניהם אלפי צעירים חוצים את מחלף גבעת אולגה בדרכם לפארק נחל חדרה - הבינו שבלילה ההוא הפארק היפה שלנו זכה לראשונה למודעות בקנה מידה ארצי.

אם חדרה היא עיר עם אנרגיה, אז החברה הכלכלית היא האנרגיה שמניעה אותנו קדימה.
אתם מוזמנים להתרשם מקרוב מהעשייה המגוונת.

גלישה נעימה
צביקה גנדלמן
דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

החברה הכלכלית לחדרה בע"מ הינה חברה ציבורית בשליטה מלאה של עיריית חדרה.
החברה פועלת יותר משני עשורים בפיתוח העיר חדרה כזרוע הביצועית של העירייה.

החברה היא גוף יזמי, תכנוני וביצועי לפרויקטים ברחבי העיר, תוך שיתוף פעולה עם העירייה וגורמים אחרים כגון; רמ"י, מע"צ, חברת חשמל, השוק הפרטי ותושבי העיר חדרה.

החברה מקפידה לפעול ביעילות וחסכון תוך שמירה והקפדה על רמת הביצוע הגבוה ביותר, ולצורך כך שוכרת את שירותיהם של בעלי המקצוע המובילים במשק הישראלי בתחום ניהול הפרויקטים, האדריכלות ויועצים שונים.

פעילות החברה מתבצעת בהקפדה על ביצוע בסטנדרטים ובאיכות הגבוהים ביותר תוך התחשבות בצרכים של תושבי העיר ובחינה של טכנולוגיות חדשות והטמעתם בפרויקטים שהחברה מבצעת כגון; בניה ירוקה, תאים פוטו – וולטאים, הפקת חשמל מאנרגיית רוח, תאורת רחובות בטכנולוגיית LED ועוד.

החברה פועלת לקידום פעילות יזמית לרווחת הציבור בעיר. הדוגמאות לכך; בניית מרכז טניס, בניית דיור בר השגה לתושבי חדרה ממשיכים, הקמת מרכז יזמים ועוד.

מדי שנה, החברה נערכת עם תכניות עבודה שגובשו בשיתוף עיריית חדרה. תכנית העבודה מתבססת על תוכניות העבודה של אגפי העירייה השונים ומשקפת בצורה טובה את חזון החברה ויעדיה תוך שימת דגש על תחום הפיתוח העסקי (יזמות).
בעלי תפקידים

בעלי תפקידים

מנכ"ל – עופר מלכה
סמנכ"ל תשתיות- גבי פל
מתאם פרויקטים- איציק תורג'מן
כספים – רונן בשארי
אדמיניסטרציה – קרן דואני
דירקטוריון

דירקטוריון

יו"ר – תאל. מיל. צביקה גנדלמן
מ"מ יו"ר – עו"ד אליהו בוסקילה – ועדות מכרזים וכ"א
נציג אופוזיציה – בנצי נורדמן
נציג אגף הנדסה – אינג' נועם גריף – ועדות מכרזים וכ"א
נציגת הנדסה – אינג'. אליסיה רובינשטיין – ועדות מכרזים וכ"א
נציגת אגף כספים – נעמי חייט – ועדות כ"א והשקעות
דח"צ – עו"ד רינת בן נון לוטן – ועדת מכרזים.
יועץ משפטי לחברה – עו"ד גרשון רוטשילד
 
לאתר עיריית חדרה
 
לרשימת מאגר יועצים ומתכננים 2018
לראש העמוד